27 lutego 2013

Uwaga konkurs !


Konkurs: Tata i ja - Moja ulubiona zabawa z Tatą
 
Dodano 20 luty 2013 r.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-8 lat do zabawy plastycznej.

Celem konkursu jest promowanie aktywnego ojcostwa i zwrócenie uwagi na rolę taty w wychowaniu dziecka.

Zadanie konkursowe polega na:
  • zilustrowaniu swojej ulubionej zabawy z Tatą.
  • Technika wykonania ilustracji jest dowolna. Liczyć się będą: samodzielność wykonania pracy, oryginalność i zgodność z tematem konkursu.
  • Zeskanowane prace prosimy przesyłać na adres: konkursy@skrzat.com.pl.

Czas trwania konkursu: 20 lutego – 8 marca 2013 r. Podanie wyników konkursu: 12 marca 2013 r. Lista zwycięzców oraz ich prace zostaną przedstawione na stronie www.skrzat.com.pl oraz na profilu na Facebook'u.

Prace konkursowe prosimy opisać w następujący sposób:
imię i nazwisko osoby zgłaszającej, wiek i imię dziecka, tytuł pracy, adres pocztowy, e-mail, nr telefonu. Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że praca została wykonana samodzielnie przez dziecko i opiekuna oraz że nie narusza praw osób trzecich.

Zgłoszenia niespełniające powyższych wymogów nie będą brane pod uwagę.

Przyznane zostaną trzy nagrody:

  • I miejsce: książka Agnieszki Stelmaszyk Tata i ja oraz bon wartościowy na zakupy w księgarni www.skrzat.com.pl w wysokości 50 zł
  • II miejsce: książka Agnieszki Stelmaszyk Tata i ja
  • III miejsce: książka Agnieszki Stelmaszyk Tata i ja

O KSIĄŻCE


Książka Tata i ja zachęca do budowania bliskich relacji z dziećmi poprzez wspólne spędzanie czasu i poświęcanie im uwagi.

Tata Milenki dużo pracuje i jest zmęczony. Mimo to poświęca córeczce swój wolny czas i bawią się razem wspaniale. Czytają książki, spotykają Indian, poznają syrenkę Amelkę, a tata to nawet walczy ze smokiem i uwalnia od złego czaru zaklętą królewnę! Naprawdę nikt nie ma takiego taty, jak Milenka.

Pełna humoru, błyskotliwa książka o budowaniu więzi między tatą i córką, o poświęcaniu czasu dziecku, prawdziwym zaangażowaniu w rodzicielstwo, o tym, ile radości daje dziecku zabawa z tatą, i jakie dumne jest z tego, że ma najlepszego tatę na świecie.

Więcej informacji na stronie: http://www.skrzat.com.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz